Aká je vaša najobľúbenejšia dekoratívna kozmetika?

Dekoratívna kozmetika je vášňou a záľubou takmer každej ženy. U nás nájdete všetko, čo pre svoju krásu potrebujete - dekoratívne palety v krásnych odtieňoch, makeup, laky na nechty, pomôcky pre nanášanie kozmetiky. Výber je skutočne široký – kozmetika značiek Dernacol, Rimmel London, Maybelline, Astor, Max Factor a mnoho ďalších. Stačí sa len rozhodnúť a nechať sa unášať na vlne inšpirácie. Uprednostňujete pár kúskov kvalitnej kozmetiky alebo ste pravá nákupná maniačka a musíte mať z každej značky aspoň jeden produkt?

 

Pre krásny pohľad

Zaostrené na oči! Výrazné oči pútajú pozornosť a vy sa hneď cítite istejšie. Nezabúdajte na podklad, aj keď používate iba čiernu linku a špirálu. Očný tieň – jedna farba alebo kombinácia? Rada odborníkov je jasná – vždy použite aspoň trojkombináciu tón v tóne. Tmavý tieň, ďalší jemnejší v podobnom odtieni a celkom bledý – telový alebo biely na rozjasnenie oka. Kajalová ceruzka, ceruzka na obočie a kvalitná špirála oči krásne zvýraznia a vhodnými ťahmi vás urobia neodolateľnou.

Hlavné podkategórie

Kategória dekoratívna kozmetika obsahuje tieto hlavné podkategórie

Správny výber makeupu

Viete aký typ pleti máte a ktorý makeup je pre vás ten najlepší? Pohľadajte si v našej ponuke ten váš, či už máte pleť suchú, mastnú, problematickú, s rozšírenými cievkami.

Kvalitný makeup pre svoj typ pleti nebude problém nájsť. Už si len vybrať ten s najlepšími vlastnosťami. Možno vám trošku uľahčíme výber - v teste na rok 2017 najlepšie dopadli značky Vichy, Estée Lauder, Revlon a L´Óreal Paris.

Značky

Zoznam značiek v kategórii dekoratívna kozmetika